SAT-KOL to prężnie rozwijająca się firma wykorzystująca najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne.
Z powodzeniem działa na rynku od ponad 25 lat. Jej celem jest dostarczanie Klientom bogatej oferty telewizji kablowej i szybkiego, niezawodnego Internetu.

 

Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo stały dostęp do szerokiej oferty programów telewizyjnych w cyfrowej jakości, w wersji HD i SD. Do transmisji danych stosujemy system DOCSIS 3.0 (Data Over Cable Service Interface Specification) czyli jeden z najnowocześniejszych systemów stosowanych w hybrydowych sieciach kablowych HFC. System ten umożliwia nam przesyłanie, każdemu indywidualnemu klientowi, danych z prędkością 400Mbit. Wykorzystujemy również zalety światłowodów, umożliwiających przesyłanie sygnału optycznego stosowanego w telewizji kablowej i lokalnych sieciach komputerowych. Pozwalają one na szybki i niczym niezakłócony przepływ danych. Nośnikiem informacji, w tym przypadku, są znajdujące się wewnątrz kabla włókna światłowodowe o średnicy nieco większej niż ludzki włos. Od przeszło czterech lat dysponujemy siecią ponad dziesięciu kilometrów kabli światłowodowych, dzięki czemu jakość naszych usług poprawia się i jest zawsze na najwyższym poziomie. Rozszerzając swoją ofertę programową oraz zasięg działalności docieramy do coraz większej liczby naszych potencjalnych Klientów.

 

W najnowszej ofercie proponujemy szerokopasmowy dostęp do Internetu również za pośrednictwem sieci nadajników bezprzewodowych. Ciągle poszerzając ich zasięg, na terenie miasta i gminy Gorlice, staramy się dotrzeć do wszystkich z Państwa, którzy nie mieli do tej pory możliwości posiadania szybkiego i sprawnie działającego Internetu.

Jesteśmy największym operatorem kablowym na terenie Gorlic i Andrychowa. Naszym Klientom gwarantujemy montaż za symboliczną opłatą, profesjonalną obsługę techniczną i szybką reakcję w przypadku awarii. Dzięki sprawnemu działaniu Punktów Obsługi Klienta mamy stały i łatwy kontakt z Państwem. Dodatkowo służymy pomocą techniczną do godzinny  22.00,  aż siedem  dni  w  tygodniu.  Zatem  mogą  mieć  Państwo  pewność,  że  nie  zostaniecie  bez  telewizji i Internetu nawet w święta oraz dni wolne od pracy. Kompetentna kadra naszej firmy stale poszerza swoje kwalifikacje, dzięki którym jeszcze szybciej i sprawniej obsługuje naszych Klientów. Proponowana przez nas oferta programowa pozwoli, nawet najbardziej wymagającym, na znalezienie ciekawych i interesujących kanałów tematycznych, spośród ponad 98  oferowanych  przez  nas  programów.  Natomiast znakomita,  cyfrowa  jakość  dźwięku i obrazu umili Państwu i Waszym najbliższym czas spędzony przed telewizorem.
Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom świat najnowszych technologii będzie na wyciągnięcie ręki także dla Państwa. Wierzymy, że nasza praca sprawi radość i satysfakcję, a dostęp do bogatej telewizyjnej oferty programowej, szybkiego i niedrogiego Internetu zapewni każdemu bezpośrednie połączenie z najdalszymi zakątkami świata.

Zapraszamy, dołączcie do grona naszych zadowolonych Klientów.
Pracownicy firmy SAT-KOL